Aktuální počasí Bundžiai
Aktuální počasí přímo pro město Bundžiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (21:00)
1°C
pocitově -5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
