- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Bundamba
Aktuální počasí Bundamba
Aktuální počasí přímo pro město Bundamba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
