- Počasí
- Rusko
- Tyumen’ Oblast
- Bukina
Aktuální počasí Bukina
Aktuální počasí přímo pro město Bukina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 27°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
