Aktuální počasí Buhi
Aktuální počasí přímo pro město Buhi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
