Aktuální počasí Buhe
Aktuální počasí přímo pro město Buhe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
