- Počasí
- Rusko
- Republika Komi
- Bugor
Aktuální počasí Bugor
Aktuální počasí přímo pro město Bugor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
