Aktuální počasí Buglio in Monte
Aktuální počasí přímo pro město Buglio in Monte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 3. (08:00) do 30. 3. (21:00)
0°C
pocitově -6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 10°C |
