- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Bughrā Ghar
Aktuální počasí Bughrā Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Bughrā Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 21°C |
