- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Buford
Aktuální počasí Buford
Aktuální počasí přímo pro město Buford. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
