- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Buellas
Aktuální počasí Buellas
Aktuální počasí přímo pro město Buellas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
