- Počasí
- Bělorusko
- Gomel Oblast
- Budki
Aktuální počasí Budki
Aktuální počasí přímo pro město Budki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
