- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Budilov
Aktuální počasí Budilov
Aktuální počasí přímo pro město Budilov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
