Aktuální počasí Budhlāda
Aktuální počasí přímo pro město Budhlāda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
