Aktuální počasí Budeni
Aktuální počasí přímo pro město Budeni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 4. 4. (18:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
