- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Budeč
Aktuální počasí Budeč
Aktuální počasí přímo pro město Budeč. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
