Aktuální počasí Budapest IV. kerület
Aktuální počasí přímo pro město Budapest IV. kerület. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
