- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Budagovo
Aktuální počasí Budagovo
Aktuální počasí přímo pro město Budagovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
