- Počasí
- Maďarsko
- Bekes County
- Bucsa
Aktuální počasí Bucsa
Aktuální počasí přímo pro město Bucsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 12. 5. (01:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
