- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Bučovice
Aktuální počasí Bučovice
Aktuální počasí přímo pro město Bučovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
