Aktuální počasí Buckingham
Aktuální počasí přímo pro město Buckingham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
