- Počasí
- Černá Hora
- Kotor
- Bućin
Aktuální počasí Bućin
Aktuální počasí přímo pro město Bućin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 29. 5. (00:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
