- Počasí
- Švýcarsko
- Saint Gallen
- Buchs
Aktuální počasí Buchs
Aktuální počasí přímo pro město Buchs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
