- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Buchin
Aktuální počasí Buchin
Aktuální počasí přímo pro město Buchin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
