- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Bubiao
Aktuální počasí Bubiao
Aktuální počasí přímo pro město Bubiao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
