Aktuální počasí Bưa Sen
Aktuální počasí přímo pro město Bưa Sen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
