- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Brzice
Aktuální počasí Brzice
Aktuální počasí přímo pro město Brzice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
