- Počasí
- Polsko
- Dolnoslezské vojvodství
- Brzezia Łąka
Aktuální počasí Brzezia Łąka
Aktuální počasí přímo pro město Brzezia Łąka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
