- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Brušperk
Aktuální počasí Brušperk
Aktuální počasí přímo pro město Brušperk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
