- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Bruning
Aktuální počasí Bruning
Aktuální počasí přímo pro město Bruning. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
