- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- Brugnera
Aktuální počasí Brugnera
Aktuální počasí přímo pro město Brugnera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
