- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Broxbourne
Aktuální počasí Broxbourne
Aktuální počasí přímo pro město Broxbourne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
