- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Brough
Aktuální počasí Brough
Aktuální počasí přímo pro město Brough. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
