- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Brough
Aktuální počasí Brough
Aktuální počasí přímo pro město Brough. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
