- Počasí
- Spojené státy americké
- Alabama
- Brook Highland
Aktuální počasí Brook Highland
Aktuální počasí přímo pro město Brook Highland. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 21°C |
