- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Brod nad Dyjí
Aktuální počasí Brod nad Dyjí
Aktuální počasí přímo pro město Brod nad Dyjí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
