Aktuální počasí Broc
Aktuální počasí přímo pro město Broc. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
