- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Broadview
Aktuální počasí Broadview
Aktuální počasí přímo pro město Broadview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:40)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
