- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Broadbeach
Aktuální počasí Broadbeach
Aktuální počasí přímo pro město Broadbeach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 21°C |
