- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Brloh
Aktuální počasí Brloh
Aktuální počasí přímo pro město Brloh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
