- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Briviesca
Aktuální počasí Briviesca
Aktuální počasí přímo pro město Briviesca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (22:00)
Silný déšť
Platí do 2. 5. (22:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
