- Počasí
- Spojené státy americké
- Delaware
- Bridgeville
Aktuální počasí Bridgeville
Aktuální počasí přímo pro město Bridgeville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí od 22. 5. (08:00) do 22. 5. (20:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
