Aktuální počasí Brezzo di Bedero
Aktuální počasí přímo pro město Brezzo di Bedero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 27. 4. (20:00) do 28. 4. (14:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
