- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Březová
Aktuální počasí Březová
Aktuální počasí přímo pro město Březová. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
