- Počasí
- Chorvatsko
- Sisačko-Moslavačka
- Brežane Lekeničke
Aktuální počasí Brežane Lekeničke
Aktuální počasí přímo pro město Brežane Lekeničke. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
