- Počasí
- Spojené státy americké
- Maine
- Brewer
Aktuální počasí Brewer
Aktuální počasí přímo pro město Brewer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
