- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Brento
Aktuální počasí Brento
Aktuální počasí přímo pro město Brento. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 30. 5. (20:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
