- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Brennilis
Aktuální počasí Brennilis
Aktuální počasí přímo pro město Brennilis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
