- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Brêmes
Aktuální počasí Brêmes
Aktuální počasí přímo pro město Brêmes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
