- Počasí
- Chorvatsko
- Split-Dalmatia
- Brela
Aktuální počasí Brela
Aktuální počasí přímo pro město Brela. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
