- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Breitscheid
Aktuální počasí Breitscheid
Aktuální počasí přímo pro město Breitscheid. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (10:00) do 13. 5. (20:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
